משלוח חינם בהזמנה מעל 250₪

תקנון משלוחים

משלוח לבית הלקוח

  1. משלוח המוצרים מתבצע על ידי חברת המשלוחים HFD. זמן המשלוח לבית הלקוח יהיה בין 7 עד 16 ימי עסקים לא כולל יום ביצוע ההזמנה באתר.

ביטול עסקה והחזרות

  1. המוצרים מיוצרים במפעל ייעודי בהתאמה אישית. במידה והוזמן פריט לבוש או אחר לא תתאפשר החזרה או החלפה של המוצר בהתאם לחוק הגנת הצרכן. ולא יינתן החזר כספי.

 

  1. במידה והלקוח קיבל לביתו מוצר שונה ממה שהזמין או מוצר פגום תתאפשר החזרה או החזר כספי ובלבד שההחזרה בוצעה עד 14 יום מיום קבלת המוצר. בנוסף, הלקוח ישלם דמי ביטול בהתאם לחוק. 5 אחוז או 100 שקלים הנמוך מבניהם.

 

  1. בכל עמוד מוצר ישנה טבלת מידות לנוחיותכם. עליכם לבדוק ולמדוד מה המידה הנכונה עבורכם. מרגע שהוזמן מוצר במידה מסוימת לא תתאפשר החלפתו או החזרתו בשל מידה לא תואמת.

 

  1. מוצר פגום או שונה ממה שהוזמן יחזור אלינו באריזתו המקורית, ללא שימוש ועם הטיקט. מוצר שנעשה בו שימוש או ללא אריזתו המקורית לא יוחלף או יוחזר.

 

  1. החזרת המוצר בהתאם לסעיף 10 לתקנון האתר יוחזר על חשבון הלקוח בדואר רשום לכתובת שאנו נספק ללקוח.

 

  1. משלוח אשר לא יסופק עד 60 יום ממועד ההזמנה, הנהלת האתר תפיק ללקוח החזר כספי מלא.

 

  1. על אף האמור לעיל ,ניתן לבטל עסקה לרכישת מוצר בתוך 12 שעות מביצוע ההזמנה (ובתנאי שהמוצר לא סופק למזמין או הועבר לחברת ההובלות ) ללא כל חיוב בדמי ביטול.

 

  1. מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולתם של חברות המשלוחים אפשרות לבצע את משלוח המוצרים לבית הלקוח מכל סיבה שהיא לרבות בשל מיקומו של בית הלקוח או בשל תנאי אספקה של ספקי המוצרים ו/או חברת המשלוחים, הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצרים מן הספק ו/או מכל גורם אחר המחזיק במוצרים עד לא יאוחר מחלוף 14 ימים מהודעתה של הנהלת האתר ללקוח.