משלוח חינם בהזמנה מעל 250₪

חולצות כדורגל רטרו שלא ישכחו לעולם

מאי 01 2022

חולצות כדורגל רטרו שלא ישכחו לעולם-Strikers
חולצות כדורגל רטרו שלא ישכחו לעולם-Strikers

חולצות רטרו

החיבה של אוהדי כדורגל לחולצות כדורגל היא גדולה מאוד, ומשותפת כמעט לכל אוהד בעולם. אנשים רבים באים עם החולצות למשחקים, ואף הולכים איתם ברחוב או לעבודה, ויש גם אנשים להם חולצות כדורגל הם פריט אספנים לכל דבר ועניין. כל קבוצה מוציאה בכל שנה חולצות כדורגל חדשות והאוהדים, שרופים או מתונים כאחד, עטים על החנויות כדי לקנות. ברוב המקרים, מדובר על חולצות כדורגל בצבעי הקבוצה, בצבעי החוץ של הקבוצה וחולצת סט שלישי שהוא לרוב צבעוני ומיוחד יותר. מה שיותר מעניין וצובר תאוצה בשנים האחרונות הם חולצות הרטרו המפורסמות.

נוסטלגיה וסטייל

חולצות כדורגל רטרו הן חולצות שמביאות איתם הרבה מאוד נוסטלגיה. מדובר בחולצות שהם דגמים ישנים של הקבוצה האהובה עליכם, והן חוזרות בצורה מחודשת. כדורגל מביא איתו הרבה היסטוריה, נוסטלגיה ורגעים שאפשר להתרפק עליהם. אנשים מחברים את החולצות עם זכרונות הילדות שלהם, ולכן, חולצות רטרו הן כל כך פופולאריות. אנשים אוהבים מאוד להתחדש בחולצות רטרו, כי הן גם מיוחדות, גם יוצאות דופן וגם יש בהן הרבה מאוד קסם. צריך להפריד בין חולצות כדורגל רטרו של קבוצות בישראל וחולצות רטרו של קבוצות בחו"ל. בישראל התחום עדיין בחיתוליו ורק הקבוצות הגדולות מוציאות מדי פעם מהדורות רטרו. אם רוצים חולצות כדורגל רטרו של הקבוצות האהודות עליכם בחו"ל, תוכלו לפנות לחנות STRIKERS למוצרי ספורט.

חולצות מכל הסוגים

STRIKERS מציעה מגוון עצום של חולצות כדורגל מכל הסוגים, לרבות של הקבוצות הגדולות בעולם. כך לדוגמה, אפשר למצוא חולצות רטרו של הקבוצות האהודות ביותר על ידי האוהדים הישראלים כמו מנצ'סטר יונייטד, ברצלונה, ליברפול, ריאל מדריד, יובנטוס ועוד. החולצות הללו הן ייחודיות, מביאות את הסטייל של שנות ה-50,60 וה-70 אל הפרונט ומציעות משהו אחר. באופן כללי, יש הרבה מאוד אופנות מהעבר שמצליחות לחזור, ונזה נכון במיוחד בנושא של חולצות כדורגל של הקבוצות הגדולות בעולם. החולצות תמיד בולטות בקהל, שכן לרוב, מרבית האנשים קונים חולצות מהשנים האחרונות. בנוסף, הן תמיד יהיו רלוונטיות כי תמיד יהיה להם את הסיפור המיוחד שלהן.

מוצרים איכותיים

כאשר נכנסים לחנות כמו STRIKERS אפשר לראות המון חולצות כדורגל אך גם המון מוצרים איכותיים אחרים. בחנות אפשר למצוא חליפות כדורגל מלאות, אשר מכניסות את האוהדים לנעליים של השחקנים. הרבה אוהדים משחקים כדורגל במסגרות כאלו ואחרות, החל מהשכונה ועד לטורנירים מאורגנים, ורוצים לקבל ולתת את החוויה המלאה. חליפות כדורגל מלאות נותנות הרגשה מאוד מקצועית, ומכניסה אנשים אל תוך המשחק בצורה רצינית יותר. בנוסף, בחנות STRIKERS אפשר למצוא גם חליפות כדורגל לילדים בכל המידות. הילדים הולכים עם החליפות הרבה יותר מהורים, ואוהבים להראות אותן לחברים שלהם. לכן, אפשר לאבזר את הילד מכף רגל מעד ראש, ולהביא אותו למשחק כשהוא נכנס עמוק יותר לחוויה.

להיכנס לרגלי השחקנים

בקניית חולצות כדורגל לילדים מקבלים משהו נחמד ומתנה נהדרת, אך כאשר קונים חליפות כדורגל לילדים זוהי כבר הצהרה. הילדים הרי אוהדים את הכוכבים הגדולים של הקבוצות שלהם, ובמוחם, הם נכנסים לתפקיד על המגרש, לצד אותם שחקנים. כאמור, בחנות STRIKERS אפשר למצוא חולצות כדורגל בכל המידות, כולל חולצות כדורגל לילדים וגם חליפות כדורגל לילדים הכוללות גם גרביים, להשלמת החוויה. הרבה אנשים קונים ציוד בחנות STRIKERS כדי לבוא איתו למגרש ולהיות חלק מהחברים ביציע, אך אם קונים חולצות כדורגל רטרו מקבלים משהו שהוא הרבה יותר עמוק. חולצות הרטרו הן הרבה יותר מרשימות, הן ייחודיות, ואפילו הילדים של היום רוצים ללבוש אותן, שכן הן יפות במיוחד.

 

 

תמיד יהיו באופנה

חולצות כדורגל תמיד יהיו באופנה, וכך גם חולצות רטרו. כל חברות ההלבשה הגדולות, נייקי, אדידס ופומה בין השאר, מייצרות חולצות רטרו לקבוצות הגדולות שאותן הן מייצגות. אפשר למצוא חולצות מכל מיני נקודות זמן, ולהתרפק על העבר ועל המשחקים הגדולים שחזיתם, בהם  השחקנים לבשו את אותן חולצות. חולצות הרטרו הן לרוב יותר משוגעות ולבטח אם הן מה-70, ה-80 או ה-90, ואי אפשר לראות משהו ודמה להן כיום. לכן, שווה להצטייד בהן ולבוא איתן לא רק למשחקים, אלא גם לעבודה, ליציאות ולכל מקום בו אפשר להעריך סטייל איכותי ויפה.